Корзина
71 отзыв
Надежный продавец Prom.ua
+380 68 83 11 665
Производители
Контакты
ТОВ ЛВМ-Сервіс
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380688311665бухгалтерия
+380674312439мы перезвоним
Владимир
УкраинаВинницкая областьВинницаул. 600-летия, №17
Карта

Средство VIROPOL 1л для глубокой дезинфекции складских и животноводческих помещений POLHEM (Польша)

Средство VIROPOL 1л для глубокой дезинфекции складских и животноводческих помещений POLHEM (Польша)
  • В наличии
  • Оптом и в розницу
  • Код: дезинфекция

341 грн.

Показать оптовые цены
Средство VIROPOL 1л для глубокой дезинфекции складских и животноводческих помещений POLHEM (Польша)
341 грн.
В наличииСредство VIROPOL 1л для глубокой дезинфекции складских и животноводческих помещений POLHEM (Польша)
+380688311665
бухгалтерия
  • +380674312439 мы перезвоним
+380688311665
бухгалтерия
  • +380674312439 мы перезвоним
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Засіб концентрований для вологої дезінфекції "Virоpol" для тваринницьких та складських приміщень, повітря, автотранспортних засобів та інше (широкий спектр дії) "POLHEM"

Компанія виробник/Торгова марка: POLHEM. 

Країна виробник: Польща. 

ПРИЗНАЧЕННЯ (Висока-ефективна дезінфекція і ліквідація важких інфекцій): Дезінфекція обладнання по догляду за тваринами (станки для кастрації, обробки копит, різних маніпуляцій з тваринами при лікуванні та ін.); забійних цехів; кормових та складських цехів; холодильних камер; інкубаторів; тваринницьких та птахівничих комплексів (свиноферми/плахофабрики/скотарники/вівчарники/притулки для домашніх тварин/кролеферми та ін.); молочного та доїльного обладнання; морських транспортних засобів (кораблі по перевозках тварин/продуктів харчування/кормів та ін.); дезінфекція робочого взуття; дезінфекція ветеринарних та медичних закладів/установ;  в рибальстві (обладнання та устаткування/приладдя та ін.); автотрансортні засоби по перевозкам тварин, птиці, кормів та продуктів харчування; проведення профілактик інфекцій в приміщеннях; обладнання та автотранспортні засоби у харчовій промисловості та інше.   

Віропол - Це нова генерація препаратів  дезінфекції призначених для застосування там, де  необхідний високий показник мікробіологічної чистоти. Продуктивний і ефективний препарат, який містить в собі широкий спектр біоцидів. Завдяки синергетичному і ефективному  поєднанню четвертинних хлоридів амонію, альдегідів, спиртів і терпену проявляє наступні властивості: висока біоцидна ефективність(бактерії Gram(+)(-), спори, віруси, гриби); відсутність мікробіологічного розвитку резистентності; ефективний в лужному, кислому і нейтральному середовищі; ефективний в морській, солоній воді; активний в присутності органічних і неорганічних матеріалів(безпечний для більшості поверхонь, нейтральний pH); різні методи застосування: активна піна, дрібно - краплинне розпилення (обприскування), термодрібнокраплинне розпилення (затуманення), замочування, протирання, обмивання, дизбар’єри (колеса, взуття, дизковрики); низька токсичність для людей і тварин, відсутність канцерогенної дії; економічний у використанні; дуже низька і ефективна робоча концентрація; висока ефективність у твердій воді;  ефективний в широкому спектрі температур (00C <temp.<700C); не включає важких металів; високий ступінь біодеградації.

Фасовка: каністри по 1л та 5л. 

Методи застосування рідкого дезінфектанту "Virоpol":

1) Дезінфекція ручного обладнання в харчовій промисловості:  Після миття ручного обладнання застосувати концентрацію 0,25% розчину Вірополю (1:400) у вигляді замочування. Мінімальний час контакту 10 хвилин. Обмити водою.

2) Дезінфекція доїльного обладнання:   Після миття доїльного обладнання застосувати концентрацію   0, 25% розчину Вірополю (1:400) у вигляді замочування. Мінімальний час контакту 10 хвилин. Обмити водою.

3) Дезінфекція тваринницьких та птахівничих комплексів, приміщень і пристроїв, обладнання в годівництві, вирощуванні, садівництві:  Після ретельної механічної та санітарної очистки поверхонь застосувати концентрацію 0,25 - 0,5% робочого розчину Вірополю (1:400 – 1:200) у вигляді обприскування чи активної піни (продуктивність: 1 літр робочого розчину Вірополь на 6 м2 поверхні). Після 20 хвилин обмити  водою. При застосуванні методу затуманення повітря, при дезінфекції інвентарних складів, застосувати робочий розчин в концентрації 1:6 (1 літр Вірополю на 5 літрів води в кубатурі 1000м3). Експозиція 2 години. Обов’язково провітрити.

4) Дезінфекція повітря на складах методом затуманення: З ціллю затуманення застосувати робочий розчин в концентрації 1:6 (1 літр Вірополю на 5 літрів води при кубатурі 1000м3). Після 2 годин обов’язково провітрити.

5) Дезінфекція робочого взуття: В дезінфекційній камері або в перехідній ванночці застосувати 0,5% робочий розчин Вірополь (1:200). Розчин регулярно змінювати 1- 4 рази на тиждень.

6) Дезінфекція транспортних засобів для перевезення харчів/продуктів харчування: Після ретельної механічної та санітарної очистки поверхонь застосувати 0,25 – 0,5 % робочий розчин Вірополь (1:400 – 1:500). Після 15 хвилин обмити водою. Дезінфекцію шин та шасі проводити 0,5% робочим розчином Вірополь (1:200). Не обмивати водою.

7) Дезінфекція транспортних засобів для перевезення тварин: Після ретельної механічної та санітарної очистки поверхонь застосувати 0,5 % робочий розчин Вірополь (1:200). Після 15 хвилин обмити водою. Дезінфекцію шин та шасі слід проводити 0,5% робочим розчином Вірополь (1:200). Не обмивати водою.

8) Дезінфекція транспортних засобів для перевезення кормів для тварин: Після ретельної механічної та санітарної очистки поверхонь застосувати робочий розчин Вірополю в концетрації 0,5 % (1:200). Після 15 хвилин обмити водою. Дезінфекція шин і шасі слід проводити 0,5% робочим розчином Вірополь (1:200). Не обмивати водою.

9) Дезінфекція шин і шасі транспортних засобів: Для дезковриків або ванночок застосовують 0,5% робочий розчин Вірополь (1:200). Не обмивати водою.  Дезінфекцію шин та шасі проводять  0,5%  робочим розчином Вірополь (1:200) методом обприскування або активною піною. Не обмивати водою.

10) Дезінфекція катерів, кораблів і риболовецького обладнання: Після ретельної механічної та санітарної очистки поверхонь застосувати 0,5-1,0% робочий розчин Вірополю (1:200-1:100) в холодній морській воді у вигляді обприскування або активної піни. Мінімальний час контакту з поверхнею 20 хвилин, після чого обмити водою. Препарат ліквідує неприємний запах.

 

facebook twitter
Характеристики
Основные атрибуты
Страна производительПольша
Производитель  Polchem
Объем1 мл
Основные
Основное назначение средстваДля пола, Для механизмов, Для стен
Сфера использованияПтицефабрики, Животноводство, Мясокомбинаты
ТипДезинфицирующее моющее
Информация для заказа
  • Цена: 341 грн.