Корзина
promo_banner
ФОП Макидон Л.В. Товары по уходу за животными в Виннице
График работы
  • Понедельник
    09:3018:00
  • Вторник
    09:3018:00
  • Среда
    09:3018:00
  • Четверг
    09:3018:00
  • Пятница
    09:3018:00
  • Суббота
    10:0017:00
  • Воскресенье
    Выходной
Контакты
+380 (68) 831-16-65
Людмила (перетелефонуєм)
+380 (67) 431-24-39
Володимир (перетелефонуєм)
+380 (95) 163-26-40
САЙТ - LVM.COM.UA
ФОП Макидон Людмила Викторовна
Макидон Людмила Викторовна
Винница, Украина
https://lvm.com.ua/service83lvm@gmail.com
+380 (68) 831-16-65
+380 (67) 431-24-39
+380 (95) 163-26-40

Раствор Педисан 1л для санации копытного рога животных

665 ₴

  • В наличии
  • Код: гігієна копит
Раствор Педисан 1л для санации копытного рога животных
Раствор Педисан 1л для санации копытного рога животныхВ наличии
665 ₴
+380 (68) 831-16-65
Людмила (перетелефонуєм)
  • +380 (67) 431-24-39
    Володимир (перетелефонуєм)
  • +380 (95) 163-26-40
    САЙТ - LVM.COM.UA
+380 (68) 831-16-65
Людмила (перетелефонуєм)
  • +380 (67) 431-24-39
    Володимир (перетелефонуєм)
  • +380 (95) 163-26-40
    САЙТ - LVM.COM.UA
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики

Розчин Педісан 1л, для санації копитного рогу тварин "БІОТЕСТЛАБ"

Країна виробник: Україна.

Компанія виробник/Торгова марка: "БІОТЕСТЛАБ".

СКЛАД: 100 мл препарату містять діючі речовини:  бензалконію хлорид - 20,0 г;  глутаровий альдегід - 10,0 г.

Допоміжні речовини: сульфат міді, сульфат алюмінію, полівінілпіролідон, трилон Б, синтанол, поліетиленгліколь, вода очищена.

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ: ПЕДІСАН - комплексний препарат для санації копитного рога, діє антисептично (включаючи Fusobacterium necrophorum, Bacteroides nodosus, Clostridium perfringens та ін.). Бензалконію хлорид та глутаровий альдегід мають бактерицидну (Staphylococcusaureus, Streptococcus faecalis, Pseudomonas aeruginosa, E. coli, Klebsiella pneumoniae, Proteus mirabilis, ListeriamonocytogenesMycoplasma spp.), фунгіцидну (Candida spp., Aspergillus spp., Fusarium spp., Pеnicillium spp.), віруліцидну (NewcastlediseasevirusReovirusRotavirusCoronavirusParamyxovirusPoxvirusOrthomyxovirusPestivirus) дії.

Спеціальні компоненти, які входять до складу Педісану (комплекси солей, неіоногенних ПАР та полімерних сполук), зміцнюють копитний ріг, перешкоджаючи його розтріскуванню, обволікають поверхні, закупорюючи дефекти; запобігають розвитку пористості; мають в’яжучу, кератолітичну та протизапальну дії, стимулюють загоєння ураженої шкіри м'якуша та міжпальцевої щілини.

ЦІЛЬОВІ ТВАРИНИ: ВРХ, вівці, кози.

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ: Препарат застосовується для лікування тварин при захворюваннях копит; для профілактики та лікування тварин, хворих на некробактеріоз і копитну гниль.

СПОСІБ ВВЕДЕННЯ ТА ДОЗИ: Засіб застосовують методом ван шляхом занурення копит у робочі розчини препарату або методом зрошення. Робочі розчини препарату готують у промаркованих ємностях із будь-яких матеріалів шляхом розведення засобу водою кімнатної температури.  Для профілактики у тварин захворювань копит використовують 2,5-5% розчини препарату протягом 7 діб один раз на місяць.

ПОКАЗАННЯ

КОНЦЕНТРАЦІЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

ТРИВАЛІСТЬ ПРИЗНАЧЕННЯ

Для профілактики захворювань копитного рогу

2,5-5%

Методом занурення копит у ванну з розчином

Протягом 7 діб 1 раз на місяць

Для тварин при видаленні уражених ділянок, некротичних тканин

10%

Методом зрошення

Дворазово з інтервалом 24 години

5%

Методом занурення копит у  розчин

Протягом 7 діб

При глибоких втручаннях з видаленням некротичних тканин

10%

Методом накладання пов'язок, змочених у розчині

Через день, не менше трьох разів

5%

Методом занурення копит у  розчин

Протягом 7 діб

 

В залежності від кількості корів, ванни заповнюють розчином препарату згідно з таблицею:

КІЛЬКІСТЬ ТВАРИН НА ФЕРМІ

КОНЦЕНТРАЦІЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ

ЗАСТОСУВАННЯ

до 50 корів

2,5%

Розчин необхідно міняти

кожних 2 дні

50-200 корів

5%

Розчин необхідно міняти

кожних 2 дні

200-1000 корів

5%

Розчин необхідно міняти

щоденно

 Для тварин з незначними ураженнями кінцівок (при видаленні уражених ділянок, зрізанні некротичних тканин) використовують 10% розчин препарату методом зрошення дворазово з інтервалом 24 години. Потім переходять до обробки кінцівок 5% розчином препарату методом занурення. Обробку проводять через добу, не менше трьох разів.

При глибоких втручаннях з видаленням уражених тканин, застосовують препарат методом накладання пов’язок, змочених в 10% розчині. Перев'язки проводять через добу, не менше трьох разів. Потім переходять до обробки кінцівок 5% розчином препарату методом занурення.

Термін придатності після розведення - 24 год.

ЗБЕРІГАННЯ: Зберігати в тарі виробника при температурі від +5°С до +25°С в сухих, темних, вентильованих складських приміщеннях. Не заморожувати!

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ: 2 роки з дати виробництва.

Основные
ПроизводительБиотестлаб
Страна производительУкраина
ТипГель
НазначениеУход за лапами/когтями
Размер породы животныхСредние, Крупные
Возрастная группаДля взрослых животных
Срок годности средства24 мес
ОсобенностиПрофилактический
Объем1 л
ЦветЗелёный
Информация для заказа
  • Цена: 665 ₴