Корзина
99 отзывов
ТОВ ЛВМ-Сервис
+380 68 83 11 665
+380688311665
+380674312439

Средство ЙОДЕРМ-5000 20л (22кг) "IODERM", для дезинфекции и закрывания молочного канала KERSIA (Франция)

 • В наличии
 • Оптом и в розницу
 • Код: уход за коровами

3 022 грн.

Показать оптовые цены
+380688311665
Людмила (перезвоним)
 • +380674312439
  Владимир (перезвоним)
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Средство ЙОДЕРМ-5000 20л (22кг) "IODERM", для дезинфекции и закрывания молочного канала KERSIA (Франция)
Средство ЙОДЕРМ-5000 20л (22кг) "IODERM", для дезинфекции и закрывания молочного канала KERSIA (Франция)В наличии
3 022 грн.
+380688311665
Людмила (перезвоним)
 • +380674312439
  Владимир (перезвоним)
Купить

Описание

Засіб ЙОДЕРМ-5000 20л (22кг) "IODERM" , для дезінфекції сосків та закривання молочного каналу після доїння "KERSIA"

Виробник: Компанія «HYPRED SAS», ТМ «KERSIA», Франція.

СКЛАД та ВЛАСТИВОСТІ:  Форма: Однорідна густа непрозора рідина коричневого кольору.  Температура замерзання: 0°C.   Активна речовина на 100 г продукту: Йод (стабілізований неіонним ПАР) 0,506г.   ОСНОВНА ГРУПА 1: Дезінфікуючі засоби та загальні біоцидні засоби.  Тип товару 3: Ветеринарні гігієнічні біоцидні засоби.

Основні компоненти: *.Йод  5000 мг/кг у вигляді йодофору;  * Пом'якшувальні, зволожуючі та змішувальні речовини (похідне ланоліну, сорбіт та гліцерин); * ПАР; * Агент, який регулює рівень рН.

ХАРАКТЕРИСТИКА:  Для професійного використання, особливо після механічної дойки. Густий, готовий до використання концентрований засіб на основі активного йоду (5000 проміле,  0,5%), який забезпечує ефективний захист сосків та їх дезінфекцію після доїння. На поверхні сосків утворює захисну бар’єрну плівку, яка закриває молочний канал.  Додатковими компонентами є косметичні інгредієнти (гліцерин, ланолін), які забезпечують належний догляд за шкірою сосків (зволоження, еластичність). Додатково ЙОДЕРМ виконує роль маркера шкіри сосків. Засіб призначений для використання у весняно-літній період, у складних умовах розмноження бактерій або проблем, пов’язаних із виникненням збудників хвороб, що викликають мастит.

ЗАСТОСУВАННЯ:   ЙОДЕРМ є готовим до вживання бактерицидним, дріжджовим дезінфікуючим засобом, призначеним для дезінфекції сосків та основ вимені після доїння. Наноситься на всю довжину соска за допомогою спеціальних стаканів для допінгу. Заповнювати рідиною ¾ частини стакана. Після нанесення потрібно зачекати, поки засіб висохне, до утворення плівки. Перед наступним доїнням пліка легко знімається, не пошкоджуючи шкіру. Потрібно уникати можливого потрапляння ЙОДЕРМУ у молокопровід. Регулярно, після кожного застосування, потрібно добре мити стакани для допінгу. Щоразу використовуйте чисті стакани, які потрібно мити теплою водою.

ШВИДКА  ДІЯ:  Знищує кишковому паличку, золотистий стафілокок, стрептококи (Streptococcus uberis). Дріжджовий додаток знищує кандіду альбіканс (Candida albicans ) за 1хв.  

Рекомендована доза застосування, з розрахунку 2 – 3 рази/1 добу, методами макання в стакан та розпиленням:    Корови різних порід:  3 – 10мл (рекомендовано 5 -8мл);  Вівці:  1,5 – 5мл (рекомендовано 1,5 – 3см);  Кози:  2,5 – 3мл (рекомендовано 2,5 – 4мл).

Методом макання (стакани для дипінгу), для корів:  в середньому 5мл засобу на 1 корову, по всій довжині соска.

Методом розпилювання (пляшка з розпилювачем):  в середньому 7-8 мл на 1 корову, по всіх довжині соска та навколо основи соска. 

Першочергові заходи безпеки для працівників та рекомендації: При потраплянні на слизову очей викликає серйозне подразнення очей. Необхідно промити питтєвою проточною водою кімнатної температури (температура - літня вода), при потребі звернутись до лікаря. При правильному застосуванню не викликає подразнення дихальних шляхів. Працівнику потрібно користуватись захисним одягом (рукавички, нарукавники, фартухи, взуття та інше).   

Інструкції з безпеки (згідно з чинними Законодавчими нормами): Дані доступні в Інтернеті за посиланням: http://www.hypred.com

Зберігання:  Зберігати в прохолодному місці уникаючи прямого потрапляння сонячних променів. Тару завжди зберігати щільно закритою. Не змішувати з іншими засобами. Оптимальна температура зберігання від +5°C  до +25°C. Температура замерзання °C. 

Термін використання: Протягом 22 місяців з дати виробництва.

Фасовка/Упаковка: Полієтиленові каністри по 22 кг.

 

Мастит, перша патологія молочного скотарства

Мастит - це реакція, пов’язана з інфікуванням вимені бактеріями, природним чином присутнім у середовищі тварини (підстилка, вода, пасовище тощо) або на шкірі вимені (золотистий стафілокок, стрептококк убер і кишкова паличка тощо). Вони потрапляють через сфінктер сосків. Якщо його не лікувати, ця інфекція впливає на здоров’я та добробут корів, виробництво та якість молока, а в гіршому випадку може призвести до смерті тварини.

Мастит класифікується на різні категорії, головним чином клінічний мастит (лихоманка та погіршення загального стану корови, зазвичай у поєднанні з ознаками запалення молочної залози), субклінічний мастит (відсутні видимі ознаки запалення молочної залози, але висока концентрація соматичних клітин у молоці) та гострий мастит (лихоманка та відсутність апетиту, ознаки більш серйозної інфекції, молочна залоза набрякла, болюча або дуже тверда). Хороша сільськогосподарська практика (доїльна гігієна, регулярне прибирання спальних місць, розкидання соломи, вентиляція тощо) є найкращими профілактичними заходами проти ризику маститу. Захист вимені запобігає ризику розвитку маститу та захищає якість молока.

 

   

Информация для заказа

 • Цена: 3 022 грн.