Средство ЙОДОЛИКВИД ПЛЮС-2500 5л (IODOLIQUID+), для дезинфекции сосков после дойки KERSIA (Франция)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: дезинфекция сосков
795 грн.
Показать оптовые цены- +380674312439Владимир (перезвоним)
- Условия оплаты и доставки
- График работы
- Адрес и контакты
Описание
Засіб ЙОДОЛІКВІД ПЛЮС-2500 5л (IODOLIQUID+), для дезінфекції сосків після доїння "KERSIA"
Засіб, готовий до використання !!!
Виробник: Компанія «HYPRED SAS», ТМ «KERSIA», Франція.
СКЛАД та ВЛАСТИВОСТІ: Форма: Однорідна непрозора рідина коричневого кольору. Нерозведене значення pH: 5 ± 0,5. рН 10 г / л: недоступно. Щільність при 20 ° С: 1,02 ± 0,01 г / см³. Температура замерзання: 0 ° C. Активна речовина на 100 г продукту: Йод (стабілізований неіонним ПАР) 0,253 г.
ОСНОВНА ГРУПА 1: Дезінфікуючі засоби та загальні біоцидні засоби.
Тип товару 3: Ветеринарні гігієнічні біоцидні засоби.
ОСНОВНІ КОМПОНЕНТИ: *.Йод 2500 мг/кг у вигляді йодофору; * Пом'якшувальні, зволожуючі та змішувальні речовини (похідне ланоліну, сорбіт та гліцерин); * ПАР; * Агент, який регулює рівень рН.
Допоміжні компоненти: Етоксильовані жирні спирти С12-С14.
ХАРАКТЕРИСТИКА: Для професійного використання, особливо після механічної дойки. Засіб на основі активного йоду (2500 проміле), який забезпечує ефективну дезінфекцію сосків. Додатковими компонентами є косметичні інгредієнти (гліцерин, ланолін), які забезпечують належний догляд за шкірою сосків (зволоження, еластичність). Додатково ЙОДОЛІКВІД виконує роль маркера шкіри сосків. Засіб рекомендується застосовувати при суворих екологічних умовах.
ЗАСТОСУВАННЯ: Йодоліквід є готовим до використання бактерицидним, дріжджовим дезінфікуючим засобом, призначеним для дезінфекції сосків та основ вимені після доїння. Наноситься на всю довжину соска за допомогою спеціальних стаканів для дипінгу або ж за допомогою спеціальних пляшок з розпилювачем. Після нанесення потрібно зачекати, поки засіб висохне. Перед доїнням обов’язково потрібно змити (очистити, протерти) ЙОДОЛІКВІД з сосків вимені, щоб його рештки не потрапили до молокопроводу (молока). Залишений в стакані чи пляшці засіб готовий до наступного застосування. Регулярно, після кожного застосування, потрібно мити соскову гуму теплою водою спеціальними миючими засобами ОБОВ’ЯЗКОВО.
ШВИДКА ДІЯ: Знищує кишковому паличку, золотистий стафілокок, стрептококи (Streptococcus uberis). Дріжджовий додаток знищує кандіду альбіканс (Candida albicans ) за 1хв.
Рекомендована доза застосування, з розрахунку 2 – 3 рази/1 добу, методами макання в стакан та розпиленням: Корови різних порід: 3 – 10мл (рекомендовано 5 -8мл); Вівці: 1,5 – 5мл (рекомендовано 1,5 – 3см); Кози: 2,5 – 3мл (рекомендовано 2,5 – 4мл).
Методом макання (стакани для дипінгу), для корів: в середньому 5мл засобу на 1 корову, по всій довжині соска.
Методом розпилювання (пляшка з розпилювачем): в середньому 7-8 мл на 1 корову, по всіх довжині соска та навколо основи соска.
Першочергові заходи безпеки для працівників: При потраплянні на слизову очей викликає серйозне подразнення очей. Необхідно промити питтєвою проточною водою кімнатної температури (температура - літня вода), при потребі звернутись до лікаря. При правильному застосуванню не викликає подразнення дихальних шляхів. Працівнику потрібно користуватись захисним одягом (рукавички, нарукавники, фартухи, взуття, при потребі - окуляри та інше).
Інструкції з безпеки (згідно з чинними Законодавчими нормами): Дані доступні в Інтернеті за посиланням: http://www.hypred.com
Термін використання: Протягом 24 місяців з дати виробництва.
Зберігання: Зберігати в прохолодному місці уникаючи прямого потрапляння сонячних променів. Тару завжди зберігати щільно закритою. Не змішувати з іншими засобами. Оптимальна температура зберігання від +5°C до +25°C. Температура замерзання °C.
Фасовка/Упаковка: Полієтиленові каністри по 5 кг.
Мастит, перша патологія молочного скотарства
Мастит - це реакція, пов’язана з інфікуванням вимені бактеріями, природним чином присутнім у середовищі тварини (підстилка, вода, пасовище тощо) або на шкірі вимені (золотистий стафілокок, стрептококк убер і кишкова паличка тощо). Вони потрапляють через сфінктер сосків. Якщо його не лікувати, ця інфекція впливає на здоров’я та добробут корів, виробництво та якість молока, а в гіршому випадку може призвести до смерті тварини.
Мастит класифікується на різні категорії, головним чином клінічний мастит (лихоманка та погіршення загального стану корови, зазвичай у поєднанні з ознаками запалення молочної залози), субклінічний мастит (відсутні видимі ознаки запалення молочної залози, але висока концентрація соматичних клітин у молоці) та гострий мастит (лихоманка та відсутність апетиту, ознаки більш серйозної інфекції, молочна залоза набрякла, болюча або дуже тверда). Хороша сільськогосподарська практика (доїльна гігієна, регулярне прибирання спальних місць, розкидання соломи, вентиляція тощо) є найкращими профілактичними заходами проти ризику маститу. Захист вимені запобігає ризику розвитку маститу та захищає якість молока.
Информация для заказа
- Цена: 795 грн.